czwartek, 5 lutego 2015

Stodola robi niezłe wałki ;) ."Stodola" to magiczne miejsce, gdzie dzieją się cuda. 
Jednym z nich jest spełnione moje marzenie o spersonalizowanym wałku do ciasta. Wałku, który mam ochotę powiesić i podziwiać ;). Ale nie będę taka i zostanie na pewno nie raz użyty.
Widać gołym okiem, że to co robią jest ich wielką pasją i mają identyczną zasadę, którą kultywuję, co chwila powtarzam znajomym i w swoim domu- "Jedyne co nas ogranicza - to nasza wyobraźnia". Ten tekst możecie znaleźć w wielu moich wpisach na blogu ;).
Firma "Stodola" zajmuje się grawerowaniem drewna i szkła, wyroby są precyzyjnie wykonane z dbałością o każdy detal. Można zamówić gotowy projekt, 
jak również stworzyć swój własny.
Więc jeżeli macie fajne pomysły i brakuje Wam takiego sprzętu, który może okazać się idealnym prezentem dla przyjaciółki, kolegi, rodziców.... "Stodola" spełni Wasze oczekiwania, bo dla nich nie ma rzeczy niemożliwych! Oferta jaka przedstawiona jest na ich stronie poraża, swoją różnorodnością i pomysłami.
Ja jedynie podsunęłam grafikę, a resztę zostawiłam na głowie Pana Dariusza, z którym spędziłam kilka chwil na bardzo sympatycznej rozmowie. Okazało się, że całokształt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Nic tylko brać i wałkować, testować rodzaje ciasta, mas.... Jakoś tak czuję, że to nie będzie jedyny mój wałek ;). 
Wyniki mojej zabawy z tym "cudem" będzie można zobaczyć już niebawem.
Ze swojej strony zachęcam Was gorąco do zapoznania się z ich ofertą.  


http://www.stodola.org/2 komentarze:

  1. Wałki mają przecudne. Wiem coś o tym :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny wałeczek, na pewno z nim wyczarujesz fajne cudeńka :)

    OdpowiedzUsuń

Jesteś. Napisz coś, będzie mi miło.