Współpraca i kontakt

                     Wszystko co przedstawiam na blogu jest wynikiem mojej wielkiej pasji jaką jest sprawianie przyjemności moim bliskim i dawanie im tego co najlepsze.
Kuchnia i to co się w niej dzieje to moja trzecia miłość. Uwielbiam wyzwania i żadne z nich nie sprawia mi większych kłopotów. Jestem naprawdę kreatywną i otwartą osobą. Kocham wyszukane dania, ale i nie gardzę kuchnią tradycyjną. Pochłaniają mnie bez reszty desery, posiadanie w domu trzech łasuchów do czegoś mnie obliguje ;). 

Blog posiada powiązaną z nim stronę na portalu społecznościowym FB Malinowe Pocałunki . Gdzie również serdecznie zapraszam.

            Jeżeli jesteś tu i to czytasz oznacza, że szukasz kogoś takiego jak jak ;). 
Napisz do mnie, a na pewno dojdziemy do porozumienia w kwestii reklamy, przeprowadzenia kampanii, konkursu. Jestem otwarta na każdy rodzaj współpracy, najbardziej wartościowej dla obu stron.
W takim układzie czekam na Twoje sugestie i propozycje. 
 Elwira Konicka
e-mail: ewrylka@gmail.com
tel.: 502154224

1 komentarz:

  1. Bardzo dziękujemy Pani Elwirze za współpracę. Pracuje ona szybko, rzetelnie i co najważniejsze - z pasją i fantazją. Wpisy są fachowo przygotowane, ciekawe i opatrzone ładnymi fotografiami. Współpraca z Panią Elwirą jest nie tylko profesjonalna, ale i bardzo przyjemna. Serdecznie polecamy!

    OdpowiedzUsuń

Jesteś. Napisz coś, będzie mi miło.