Firmy, które zaufały Malinowym Pocałunkom

Dziękuję serdecznie za zaufanie, którym obdarzyło mnie kilka firm, z którymi współpracowałam  i współpracuję. 

Porcelana, która od ponad 80 lat jest obecna na stołach w wielu zakątkach świata. Tworzona jest z wielką dbałością o detale jest przepiękna i ponadczasowa. Najważniejszą jej cechą jest fakt, iż można ją myć w zmywarce ;). Polecam z czystym sumieniem.


 
Stodola. Magiczne miejsce, gdzie kawałek drewna, czy szkła zamienia się w prawdziwe dzieło sztuki. Firma, która zajmuje się grawerowaniem przedmiotów drewnianych i szklanych. Robią to z wielką pasją i       miłością. Najpiękniejsze jest to, że oni naprawdę niezłe wałki robią ;). 


https://www.przyjacielekawy.pl/

Przyjaciele Kawy.
Miejsce przyjazne każdemu, kto lubi/wielbi/kocha kawę. Niezliczone gatunki, gramatury i rodzaje. Świetny kontakt ze sklepem plus wspaniała, rzetelna pomoc przy wyborze idealnego kawowego "kompromisu"

 

http://www.mlekovita.com.pl/php/Mlekovita
Firma najbardziej bliska mojemu sercu, ponieważ przez większość mojego życia byliśmy sąsiadami. Jest to lider polskiego mleczarstwa i najcenniejsza marka sektora produkcyjnego, firma nowoczesna i innowacyjna we wszystkich obszarach swojej działalności.

http://www.foodnetwork.pl/Polsat food network
Mój ulubiony program kulinarny, który oglądam jak tylko dzieci mi pozwolą. Mogę dzięki temu poznać tajniki kuchni różnych gwiazd i czerpać masę nowych inspiracji. 
http://indexfood.pl/Index Food
Importer i dystrybutor markowych produktów spożywczych przede wszystkim kuchni śródziemnomorskiej. Wszystko po to, by każdy z nas mógł rozkoszować się złocistymi oliwami z oliwek, soczystym tuńczykiem, oryginalnym włoskim pesto, wyrafinowanymi octami balsamicznymi, najlepszymi hiszpańskimi oliwkami oraz dojrzewającymi we włoskim słońcu pomidorami.http://www.lactima.pl/Lactima
Producent serów topionych. Wysoka jakość i oczekiwania klientów to ich dewiza.  W ofercie możemy spotkać między innymi sery topione w plasterkach, w krążku, w kostce, bloczkach, w saszetkach.http://piatnica.net/Piątnica
Firma konfekcjonująca i sprzedająca produkty pod własną marką . Są to skrobia, ryż, płatki,  nasiona, bakalie, przyprawy. Są to naprawdę doskonałe i                                                                                  sprawdzone produkty.


http://www.tradismak.pl/
Sekwens
Polski producent mieszanek przyprawowych, Specjalizujemy się w tworzeniu nowatorskich i łatwych w użyciu przepisów
na smaczne wyroby mięsne. Jak również tu możemy kupić tak bardzo popularny szynkowar ;).

http://www.iglotex.pl/pl
Iglotex
Różnorodność produktów sygnowanych marką Iglotex to:
niezwykła wygoda przygotowania, doskonała jakość i zachwycający smak pozwalając im odkryć na nowo prawdziwą radość jedzenia.

      Kamis
Jedne z fajniejszych przypraw dostępnych na naszym rynku.Skworcu
Sklep internetowy dla każdego konesera orientalnych smaków. Przyprawy, herbaty, kawy jak również trwałych akcesoriów.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jesteś. Napisz coś, będzie mi miło.